O nas

Kim jesteśmy?

Instytutem z PASJĄ i zaangażowaniem!

 

Gabinet to dziecko lek. Aleksandry Strobel-Pytel, lekarki, specjalistki i szkoleniowca z zakresu medycyny estetycznej! Dr Ola od dawna zajmuje się medycyną estetyczną i kosmetologią – głównie zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu, nici liftingujących, stymulatorów tkankowych i osocza bogatopłytkowego. Jej wiedza, indywidualne podejście do Pacjenta i umiejętności czynią to miejsce unikalnym na mapie Polski.
  • Laureatka LipsID Case Report Teoxane EastEurope 2022 na najlepiej wymodelowane usta
    za pomocą kwasu hialuronowego.

 

  • Zdobywczyni nagrody Polish Businesswoman Awards w kategorii Lider Innowacyjnych Metod Przeciwstarzeniowych. 
Dr Ola jest aktywnym zabiegowcem, dla którego praca jest pasją i wyzwaniem. Zawsze stara się wybrać terapię „szytą na miarę” – indywidualną dla każdego Pacjenta. Pragnie pokazywać, że medycyna estetyczna pozwala zachować naturalne piękno i zdrową skórę. Jest również szkoleniowcem lekarzy z zakresu medycyny estetycznej.

Wykształcenie

Dr Ola jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging; Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz EFSUMB Europejskiej Federacji Towarzystw Ultrasonograficznych w Medycynie i Biologii.

Certyfikaty

Ukończyła ponad 80 szkoleń (stan na luty 2022) z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Polsce i za granicą – między innymi we Francji czy na Ukrainie. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych kongresach i konferencjach nieustannie poszerzając swoją wiedzę. 

💉 medycyna estetyczna
💉 kosmetologia
💉 trychologia
💉 HI-Tech