O Nas

Kim jesteśmy?

Instytutem z Pasją i zaangażowaniem. Gabinet to dziecko lek. Aleksandry Strobel-Pytel, lekarki, specjalistki, i szkoleniowca z zakresu medycyny estetycznej! Dr Ola od dawna zajmuje się medycyną estetyczną i kosmetologią – głównie zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu, nici liftingujących, stymulatorów tkankowych i osocza bogatopłytkowego. Jej wiedza, indywidualne podejście do Pacjenta i umiejętności czynią to miejsce unikalnym na mapie Polski. 

Dr Aleksandra Strobel Pytel

  • Laureatka LipsID Case Report Teoxane East Europe 2022 na najlepiej wymodelowane usta za pomocą kwasu hialuronowego.
  • Zdobywczyni nagrody Polish Businesswoman Awards w kategorii Lider Innowacyjnych Metod Przeciwstarzeniowym

Dr Ola jest aktywnym zabiegowcem, dla każdego praca jest pasją i wyzwaniem. Zawsze stara się wybrać terapię „szytą na miarę” – indywidualną dla każdego Pacjenta. Pragnie pokazywać, że medycyna estetyczna pozwala zachować naturalne piękno i zdrową skórę. Jest również szkoleniowcem lekarzy z zakresu medycyny estetycznej.

Wykształcenie

Dr Ola jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging; Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz EFSUMB Europejskiej Federacji Towarzystw Ultrasonograficznych w Medycynie i Biologii.

Certyfikaty

Ukończyła ponad 120 szkoleń (stan na luty 2024) z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Polsce i za granicą – między innymi we Francji, Maroko, Tajlandii, Włoszech, Monako, Rosji czy na Ukrainie.
 
Regularnie uczestniczy w międzynarodowych kongresach i konferencjach nieustannie poszerzając swoją wiedzę.
 

Dołącz do naszej społeczności na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z naszymi aktualnościami i ofertami. Pozostań z nami na Facebooku, Instagramie i Tik toku!